skip to Main Content

A+ EKONOMIŠKUMAS

A+  energetinio naudingumo klasės namuose užtikrinamas didesnis pastato apšiltinimas ir sumažintas šilumos praradimas per pastato konstrukcijų jungtis. Reguliuojamas dujinis grindinis šildymas užtikrins tolygų šilumos pasiskirstymą ir komfortabilią oro cirkuliaciją visuose namuose. Taip sutaupysite ir vietą kambariuose (jokių radiatorių!), ir šildymui skiriamas išlaidas.

IŠSKIRTINĖ KOKYBĖ

statyba

„Bendorėlių“ namuose sumontuoti aukščiausios kokybės „Rehau“ langai, atitinkantys A++ energetinę klasę, įmontuotos šiltos ,,CAL“ gamybos durys, „Rukki“ stogas, „Atrea DUPLEX“ A+ klasės rekuperatorius, kurio sistema valdoma lietimui jautriu, programuojamu centriniu pulteliu. Naujakurių laukia sutvarkytas ir pilnai įrengtas gerbūvis: išlygintas sklypas, įrengtos erdvios medinės terasos, paklotos trinkelės, pasėta veja.

IŠVYSTYTAS KVARTALAS

2011-aisiais startavęs kotedžų, butų ir namų projektas „Bendorėliai“, šiandien yra tapęs išskirtiniu ir šeimų vertinamu kvartalu tiek savo apimtimi, tiek multifunkciškumu. Visiškai naujai suformuotas rajonas su darželiais, parduotuvėmis, platūs šaligatviai ir naujai asfaltuoti keliai, įrengtas miesto apšvietimas, miesto vandentiekis ir kanalizacija.

ŽALIOS LAISVALAIKIO ERDVĖS

Šalia jūsų namų brandus miškas su pasivaikščiojimo takais ir gyventojų pamėgtos laisvalaikio erdvės su lauko treniruoklių aikštele, teniso kortais, tinklinio, futbolo ar krepšinio aikštelėmis. Vaikų laukia didelis džiaugsmas atrasti daug naujų draugų šalia namų esančiose 3 didelėse žaidimų aikštelėse. Grynas oras, sveikata ir gera nuotaika!

privalumai_-07
privalumai_-06
privalumai_-05
privalumai_-04
privalumai_-03
privalumai_-02

Bendraukime!

Turite klausimų? Parašykite mums:

Justas Šakėnas

+370 652 24 471
info@bendoreliai.com

Jūsų vardas

El. paštas

Telefonas

Žinutė

Sutinku su puslapioprivatumo politika.


Bendraukime!

Turite klausimų?
Parašykite mums:

Jūsų vardas

El. paštas

Telefonas

Žinutė

Sutinku su puslapioprivatumo politika.